Dodaj swoje foto do naszej Galerii Pokaż się całemu światu Foto Galeria zakochanych
Zakochani i ich fotosyZakochane i jej fotosy

x

Kocha nie kocha

Galeria Zakochanych

Klaudia i Daniel Klaudusia i Danielek Hej na imię mam Klaudia, a to szkarbek Danielek. No więc tak nasza historia jest bardzo dziwna. Poznaliśmy się w gimnazjum na początku roku szkolnego sie nienawidziliśmy, znaczy no ja go nie lubiłam za to że miał głupie teksty jak np. HEJ MAŁA, albo puszczał mi oczko, ale po pewnym czasie zaczęliśmy się sobą interesować no i poszliśmy na wagary - ja Danielek i nasz kumpel. Po tym wszystkim tak sie złozyło i jesteśmy ze sobą już 6 miesięcy. Co prawda bywają złe chwile, ale radzimy sobie razem. Kocham go, a on mnie. Zakochać się można w kazdym wieku!
Ilonka i Kamilek Ilona i Kamil Hej. Mam na imię Ilona. Mój chłopak ma na imię Kamil. Znamy się już bardzo długo bo od gimnazjum, a jesteśmy ze sobą teraz już 10 miesięcy. Zawsze nas do siebie ciągnęło, ale zawsze też coś przeszkadzało, bo albo ja miałam chłopaka, albo on był zajęty. Hmm, nasze serduszka zrozumiały, że się kochają pewnej nocy na zabawie. Rozmawialiśmy i powiedziałam mu co do niego czuje, on zostawił dla mnie swoją dziewczynę, bo kochał mnie i zaczęliśmy się spotykać, a teraz jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Dziękuję ci serduszko, że jesteś. PS taka rada dla wszystkich odwiedzających: warto walczyć o miłość ... chociaż by nie wiem co :)
Beatka i Przemcio Beata i Przemek Nigdy nie sądziłem, że na Fotce poznam kobietę, którą pokocham całym swoim sercem. Pewnego wieczoru, przeglądając profile zauważyłem jej zdjęcie ... zatrzymałem się ... zamyśliłem ... marzyłem ... nie mogłem się napatrzeć. Po 10 minutach "wróciłem na ląd", postanowiłem wysłać wiadomość i odezwała się ! Jaka radość we mnie wstąpiła i nadzieja. Kilka dni pisania po nocach i spotkanie w realu, a w realu szok ... 1000 razy ładniejsza ... cudowne oczy, przepiękny uśmiech, niesamowicie interesujący charakter. Pomyślałem: "... przecież to cud natury ... " Dziś jesteśmy ze sobą pół roku i planujemy ślub. Dziękuję Ci Boże, że stworzyłeś Beatkę, dziękuję Ci, że połączyłeś nasze serca, dziękuję Fotce i dziękuję ... całemu Światu. Dziś jestem najszczęśliwszym facetem na Ziemi. Dla niej oddam swe serce, dla niej oddam swą duszę, z nią Życie jest niebem. Kocham Cię mój Skarbie. Twój na zawsze Przemek.
Oliwia i Karolek Oliwia i Karol Poznaliśmy się przez gg i odrazu coś poczuliśmy do siebie. Jesteśmy parą od 04.08.06. Kto by pomyślał, że istnieje Miłość od pierwszego napisania. Pamiętaj kotku, Jedno Serce - Jedna Dusza Kocham Cię :*
Patusia i Peter Pati i Peter Patrycja i ja poznalismy się w dość nietypowy sposób. Znałem najpierw jej kumpelę. Pati znałem tylko przez telefon. Wydawała mi się strasznie dziecinna. Na początku nie przepadałem za nią. We wrześniu 2007 roku w mojej miejscowości była impreza. I Pati przyjechała tam własnie z kumpelą, którą znałem. Wtedy dopiero poznałem Pati osobiście. Bawiliśmy się razem do białego rana. Na początku nic do niej nie czułem. Po tej imprezie Pati zapytała mnie czy zostaniemy parą. Dopiero po kilku dniach dałem jej odpowiedź - oczywiście pozytywną. Pokochałem dziewczynę za którą nie przepadałem. Teraz świata poza nią nie widzę. Jesteśmy ze sobą dopiero pół roku. Dzięki Patrycji stanąłem na nogi po nieszczęśliwym związku. Kocha mnie szczerze. Ja ją oczywiście też. Jest moim ukochanym Skarbem. KOCHAM CIĘ PATI 4EVER !
Hanna i Tomasz Tomasz i Hanna Poznaliśmy sie prawie półtora roku temu i od tamtego czasu jesteśmy cały czas razem, bardzo sie kochamy. Planujemy ślub i dzieci. Poznaliśmy sie przez telefon, Tomek napisał do mnie i po dwóch tygodniach już byliśmy razem. Przez ten czas dużo razem przeszliśmy, wiele płaczu i wiele radości ale mimo wszystko bardzo sie kochamy. Tomek jest moim całym światem, bardzo wiele mu zawdzięczam. Mamy nadzieję że razem już będziemy do końca życia ... Każdy 21 dzień miesiąca jest dla nas ważny jak pierwszy dzień kiedy sie spotkaliśmy. Wiele planujemy i marzymy, ale najważniejsze jest to, że sie bardzo kochamy i chcemy być razem, nikt i nic nas nigdy nie rozłączy. KOCHAM CIĘ DZIUBCIA :)
Michał i Beata Beatka i Michaś Zaczęło się niewinnie. Niby zwykły komentarz na fotce a jednak coś więcej ! Od tamtego momentu zaczęło się dzienne pisanie przez kilka godzin na GG ! Znajoma twarz z meczów GieKSy ale nigdy nie byliśmy zainteresowani sobą! Mijają miesiące a MY nie zauważamy jak ten czas szybko płynie. Dla NAS dalej jest sierpień, ten najważniejszy dzień wakacji :) Mamy mnóstwo planów które powoli realizujemy ! Od tamtej pory moje życie nabrało sensu i nabrało kolorów. Wreszcie mam dla Kogo żyć, budzić sie rano z myślą, że jest Ktoś kto Kocha tak mocno jak ja, zasypiać tęskniąc za następnym spotkaniem. Mineło juz ponad 7 miesięcy a ja z kazdym dniem Kocham coraz mocniej !
Grzesio i Bożenka Bożena i Grześ Hmmm ... A wszystko zaczęło się na tym pamiętnym ognisku ... Tak wiele o nim słyszałam, tak bardzo chciałam go poznać, a gdy już się to stało ... Okazał się najzwyklejszym facetem na świecie :) na którego normalnie nie zwróciłabym uwagi. I tak prawdopodobnie było, bo chociaż mieszkamy ok 500 metrów od siebie, to nie przypominam sobie abym go wcześniej widziała, ale znałam jego braci, byli (i nadal są) bardzo atrakcyjni, ale to już inna historia ... Na tym ognisku zakumplowaliśmy się i wymieniliśmy się numerami - i tak wiedziałam, że z niego nie skorzystam, jak się okazało byłam w błędzie. Po ognisku zaczęły o mnie i o nim chodzić głupie plotki i od niego domagałam się sprostowania, tak staliśmy się przyjaciółmi i pisaliśmy sobie dosłownie o wszystkim. Potem wyjechałam najpierw do siostry, a potem do Warszawy. Przez ten czas ciągle ze sobą pisaliśmy, a gdy wróciłam, spotkaliśmy się po raz drugi. Wtedy mi wyznał, że już wtedy na ognisku się we mnie zakochał, a! ja zgłupiałam. Zakończyliśmy szybko nasze spotkanie, ale nie mogłam o nim zapomnieć i tak spotkaliśmy się kolejny raz i kolejny. A teraz ? Nie wyobrażam sobie życia bez tego wariata :) 3 maja bierzemy ślub, a mój Misiek spodziewa się maleństwa, które już niedługo przyjdzie na świat. OWOC NASZEJ MIŁOŚCI :*
Mariusz i Helenka Helena i Mariusz Mam na imię Helena. Na tym zdjęciu jestem z najukochańszą osobą na świecie ... Z moja drugą połową ... Z Matim. Poznaliśmy się dwa lata temu. Były chwile dobre i złe, ale jesteśmy razem. I wierzymy, że tak już będzie do końca życia. Kocham Cię skarbie mój kochany z całego serca i zawsze będę Cię kochać. W każdej sytuacji.
Mariusz i Karinka Karina i Mariusz Witam! To ja i mój najsłodszy Skarbek Mariusz. Jesteśmy ze sobą półtora roku ... poznaliśmy się przez dziewczynę która wcześniej spotykała się z przyjacielem Mariusza. Już od pierwszego wejrzenia poczuliśmy coś do siebie, teraz wiem że nie potrafiłabym żyć z nikim innym ... jesteśmy dla siebie stworzeni. Kochamy się równie mocno jak na początku i tak już zostanie do końca :) Kocham cię Mariuszk Całym serduszkiem ... Liczysz się w moim życiu tylko Ty :*
Daniel i Monia Monika i Daniel Poznaliśmy się ponad rok temu pod Pałacem Kultury i Nauki na lodowisku ale nie zwracałam na niego najmniejszej uwagi. Dopiero kiedy poszliśmy z naszymi znajomymi do klubu i tam Danielos zaczął wirować wokół mnie bardzo miło się nam spędzało czas ale nie myślałam że to będzie coś poważniejszego bo z niego był niezły flirciarz i myślałam że jestem jego kolejną zdobyczą, ale nie on od pierwszych chwil zachowywał się inaczej ... a jego "podchody" zaczęły mi się podobać i wpadłam po uszy jak zaczął mnie tak cudownie całować i od tego momentu zostaliśmy parą po 11 miesiącach się zaręczyliśmy i tak jest do tej pory. Już nie wyobrażam sobie świata oprócz niego a on nie wyobraża sobie świata beze mnie. Kocham cię mój skarbie Danielos musiałam sie podzielić ze światem naszym szczęściem.
Marcin i Monika Monika i Marcin 25.09.2005 to właśnie wtedy powiedziałeś coś co sprawiło że stałam się najszczęśliwszą osobą, chciałeś być ze Mną - a ja bez wachania się zgodziłam ... ty sam dobrze wiesz, jak Mnie oczarowałeś zaczarowałeś ... nasze wspólne chwile są do dziś i mam nadzieję że będą do końca Naszych wspólnych dni ... KOCHAM CIĘ .. Czasami w głowie mi się nie mieści jak to szybko leci, przecież dopiero zaczynaliśmy, a tu już taki staż Ja wiem, że to jest jeszcze nic w porównaniu do całego życia jakie mamy przeżyć razem, ale dla mnie i to się liczy.
Mateuszek i Oleńka Ola i Mateusz Poznaliśmy się w gimnazjum i przed 2 lata się wstydziliśmy siebie. Od początku oboje się sobie podobaliśmy. Dopiero w 3 klasie los pozwolił nam się przełamać. Dziękuję mu za to szczeście codzinnie. Obecnie jesteśmy ze soba od ponad 16 miesiecy i bardzo się kochamy. Życze każej dziewczynie tak wspaniałego chłopaka jak mój. Bo takie szczęście to największy skarb. Kocham cię tygrysku.
Szczepan i Joasia Joanna i Szczepan Poznalismy sie... 5 Maja 2007 na dyskotece przez moja siostre Gosie ... Jestesmy razem bardzo Szczęsliwi ... Z dnia na Dzien Bardzo Kochamy sie i Bardzo za soba Tesknimy ... Choc jestemy Bardzo daleko od Siebie ... planujemy Byc razem juz na Zawsze ... kocham cie Misu.
Mariusz i Lucynka Lucyna i Mariusz Chodziliśmy z Mariuszem do tej samej szkoły przez dwa lata ... nigdy nie zwracałam na niego większej uwagi :) natomiast Mariusz chciał być już wtedy ze mną :) nasze drogi rozeszły się po tych dwóch latach. W wakacje - 29 lipca spotkałam Mariusza na imprezie :) była wymiana głębokich spojrzeń i na tym się skończyło. 5 sierpnia po raz kolejny spotkaliśmy się w tej samej dyskotece i tym razem zaczęliśmy się bawić. Całą noc przetańczyliśmy po czym po imprezie każde z nas poszło w swoją strone. Kojarzyłam go ze szkoły więc poprosiłam kumpla z Mariuszka klasy o numer do niego, no i go otrzymałam :) puściłam pierwszą strzałkę na drugi dzień czyli 6 sierpnia, Mariusz oddzwonił do mnie i strasznie na mnie nakrzyczał co mnie bardzo zdziwiło ... pomyślałam że nie chce mnie już znać więc nie słuchałam dłużej jego obelg i się rozłączyłam. Napisałam że dziękuje że był taki miły i podpisałam sie, wtedy Mariusz po raz kolejny zadzwonił i przepraszał mnie :) nie miał pojęcia że to ja :) umówiliśmy się na 7 sierpnia, wtedy pocałowaliśmy się po raz pierwszy :* jesteśmy do dzisiaj ze sobą bardzo szczęśliwi i planujemy wspólna przyszłość ... Mariusz kocham Cię !
Marzena i Grzesiek Marzena i Grześ Pojawiłeś się w moim życiu niespodziewanie i zmieniłeś mój szary świat w kwitnący ogród. Teraz już wiem, że mój świat nigdy nie będzie istniał bez ciebie. Grzesiu od dziś tylko my będziemy istnieć przyrzekam ci to. Jesteś wszystkim, czego chcę a niebo przy tobie jest w zasięgu ręki ( niebo pełne miłości ).
Marta i Jacuś Marta i Jacek Poznaliśmy sie w Jastarni w 2005 roku, zaiskrzyło i to moooocnoooo! Potem zaczęliśmy sie spotykać, było swietnie ;) Po tym jak staliśmy sie parą miewalismy wzloty i upadki ale przetrwaliśmy ! Nasza miłość jest coraz mocniejsza i dojrzalsza. Od pół roku mieszkamy razem we Wrocławiu a na wiosnę planyjemy ślub ! ;) ... a potem może powiększenie rodziny ... ?
Madzia Dominiś Magda i Dominik

Madzia i mój skarb Dominik. To był okres kilku miesięcy poznawania siebie ... wzajemnej fascynacji sobą :) Pokochałam go przez net a gdy zobaczyłam się z nim w realu, moje serce wiedziało że to juz jest ten jedyny taki śliczny opiekuńczy, wrażliwy :) tak to mój skarb tylko mój :* 9 miesięcy mija ...

Martynka i Sebcio Martyna i Sebastian

Martyna i Sebastian ( Biluś ) Poznałam sie z Bilem jakieś 2 lata temu. Zaczelo sie od wspolnego piwka tak sobie zeby sie skumplowac, byl to znajomy znajomych ;) no i po niedlugim czasie zechcielismy byc ze soba razem.niestety to byl blad bo ze mnie byl straszny dzieciak i po paru dniach robiac mu nadzieje strasznie go zranilam poprostu z nim zrywajac od tak sobie bo mi sie nie podobalo bylam na to niedojrzala (on jest 3 lata starszy ) i tak na pare miesiecy kontakt sie urwal. w miedzy czasie zranilam jeszcze jedno serce, ale dzieki temu bycmoze zrozumialam ze kocham Sebastiana. Nie od tak sobie ... duzo ze sobą rozmawialismy na gg i spotykalismy sie "na papierosa" choc teraz juz od wielu miesiecy nie pale :) no i tak sie w nim zakochalam. zastanawialam sie dlugo czy powiedziec mu co czuje bo gdyby mi sie tylko tak zdawalo to znow bym go zranila a tego nie chcialam. w koncu powiedzialam mu co czuje i bylo juz pewne, ze znow bedziemy razem. pierwsze miesiace byly cudowne, ale gdy zauroczenie minelo dalej jest cudownie choc teraz bywaja chwile potwornie smutne i nieraz leja sie łzy. Ale staramy sie, nie mozemy siebie stracic. KOCHANIE JESTES DLA MNIE WSZYSTKIM, PRZY MNIE ZAWSZE :* ( razem od 20.11.2006, juz ponad rok razem mua ! )

Nieznajoma i Arturek Artur i Nieznajoma

Nie wierzyłam, że w ten sposób można kogoś poznać, pokochać tak bardzo, ale udało mi się i KOCHAM CIĘ ponad wszystko. Dzięki Tobie poczułam smak szczęscia. Nareszcie wiem co to miłość. Jesteśmy ze sobą ponad 1,5 roku a moje uczucie wciąż jest te same, przepraszam - jest silniejsze niż kiedykolwiek.Bądż przy mnie już zawsze :) KOCHAM CIE ARTURZE!

Maciuś i Celinka Celina i Maciej

Hmm poznaliśmy się na fotce pl. z tego co pamiętam to widziałem moją ukochaną wtedy raz w szkole w czasie kiedy jeszcze niebyliśmy tak bardzio zakochaną parą. Celinka znała wtedy mojedo dobrego znajomego ale że nie wnikałem w jego znajomości także wtedy jeszcze niebył nasz czas . przeglądając fotkę pl. zauważyłem w podglądaczu że moja ukochana była na moim profilu . postanowiłem zagłosować na nią :) jak się okazało oddała mi tą samą ocenkę . postanowiłem zostawić jej komentarz który mówił o tym że pozdrawiam koleżankę mojego dobrego znajomego :) i na tym się półki co skończyło . za pare dni zobaczyłem że ktoś mnie podglądał 15 razy i okazało się ze to właśnie Celinka z ciekawości napisałem jej czego szukała . odpisała mi ze coś się zacieło i że niebyła aż tyle razy. Wtedy fotka szwankowała wieć postanowiliśmy wymienić się nr gg :) i tak się zaczeło znajdywanie wspólnych cech, od znaku zodiaku po muzykę, sport, jedzenie itp :) postanowiliśmy się spotkać .. 1 spotkanie było na początku lekko napięte, oboje mieliśmy nadzieje że okażemy się takimi jakimi byliśmy podczas rozmów gg :) okazało się że jest o niebo lepiej niż na gg. Ciągły odczuwalny brak drugiej osoby powodował wielką tęsknote między nami, więc i spotkania zaczeły być coraz częstsze. Przez jakiś czas musieliśmy rozstawać się na weekend ponieważ nieznałem jeszcze rodziców mojej ukochanej. Po jakimś czasie, w końcu nadszedł czas poznania teściów i od tego chyba zaczeło się na dobre już nasze wspólne życie. Cały czas razem dzień i noc i wystarczy tylko chwila czasu gdzie nie jesteśmy ze Sobą i już zaczynamy tęsknić poteżną tęsknotą która nas paraliżuje. Jesteśmy już ze Sobą prawie 9 cudownych miesięcy, data naszego cudownego rozpoczęcia związku to 18.03.2007, którą też date mamy na Swoich srebrnych obrączkach oraz imie ukochanej osoby ( prezent odemnie na 1 miesiąc ). Cały czas jaki spędzamy razem jest przepiękny, oznajemy całe życie razem wspólnie 3mając się za ręce. Jest nam cudownie, brak jakichkolwiek większych kłótni, doskonały kontakt, rozwiązywanie jakiś sporów szybką rozmową, ale nawet nie rozmowa nas ciągnie. Wystarczy ze nastąpi chociaż sekunda Ciszy wywołanej jakimś sporem to automatycznie wiemy że niema nic takiego co mogło by nas na dłużej roździelić, także nie tracimy czasu na kłótnie, szybkie przepraszam, a później na spokojnie wyjaśnienie wszystkiego powoduje iż czujemy sie wspaniale. Jesteśmy dumni z tego że od początku naszego związku podstawą jest Rozmowa, dzięki której nie mamy żadnych problemów czy tajemnic przed Sobą, oraz Wielka nieskończona miłość która nas uskrzydla ponad Wszystko. Kocham Cię Celinko moja najdroższa najbardziej na świecie i Zawsze ale to zawszę będę, jesteś moim cudownym natchnieniem, dla ciebie chcę życ kochać i być z Tobą na Wieki wieków.

Piotrek i Ewcia Ewa i Piotr

Hej. Jestem Piotr i moja żonka Ewa. Jestesmy 3 lata po ślubie a spotykamy sie juz 8 lat. kocham Ewusie bardzo niedługo urodzi mi Kacperka. Mieszkamy w Olkuszu. Ja remontuje domy, Ewusia siedzi sobie w domku. Jestesmy razem szczesliwi.

Sivia Ri obercik Sylwia i Robert

Jestesmy ze soba juz ponad rok a jest nam wspaniale. poznalismy sie na imprezce u kolezanki. Od razu nic nie było ale pozniej zaczeło nas do siebie sie zblizac. Jest zajebiscie. I tak zeby było do konca. KOCHAM CIE ROBERCIKU misiu na całe zycie..

Tomasz i Hanna Hania i Tomek

Mam na imię Hania, Tomka poznałam prawie 14 miesięcy temu. Od Tego czasu moje życie się zmieniło, oczywiście na lepsze. Gdy pierwszy raz się spotkaliśmy, nie wiedzieliśmy o sobie prawie nic, a przede wszystkim jak wyglądamy. Ale przecież wygląd się nie liczyJ Od pierwszego spotkania wiedziałam, ze cos z tego będzie, ani się nie spostrzegłam a już byliśmy para. Czasami jest naprawdę ciężko, ale dzięki miłości i tego ze się bardzo kochamy zawsze sobie wybaczamy i jest dobrze. Z dnia na dzień coraz bardziej się kochamy i nie możemy bez siebie żyć. Mimo ze jesteśmy jeszcze młodzi planujemy ślub. Bardzo się kochamy i życze wszystkim, żeby byli tacy szczęsliwi jak my :) Pozdrawiam wszystkich zakochanych :)

..........................................................................................................................................

Dodaj swoje foto

Przejdź do innych galerii : galeria 1 , galeria 2 , galeria 3 , galeria 4 , galeria 5 , galeria 6

Wróć do Strony głównej "Kocham Cię"

grafika@ zerocool

Zakochaj się i wrzuć swoje fotoPokaż wszystkim jak bardzo jesteś zakochany
ostatnie wyznania | galeria zakochanych | pomóż OLI | tapety na walentynki | Kocham Cię w jezyku migowym | Kocham Cię w 100 językach ! | Prezenty na Walentynki | Walentynki samotnie